Galatasaray stále neztratil zájem o Tetteha, Besiktasi by se zase líbil Kanga

Galatasaray stále neztratil zájem o Tetteha, Besiktasi by se zase líbil Kanga

Mohl by se dvaadvacetiletý ghanský útočník ve sparťanských službách Benjamin Tetteh ocitnout v Süper Lig, jejíž součástí jsou nyní například Filip Novák či Ondřej Čelůstka?

Podle tureckých médií ano - o bývalého hráče Slovácka či Bohemians Praha 1905 totiž stále neztratil zájem Galatasaray Istanbul na čele s trenérem Fatihem Terimem.

Podle portálu News1 má být pro uznávaného kouče současný svěřenec Václava Kotala, který dal v přerušené sezoně sedm branek, ale první volbou do útou nebyl, letní ofenzivní prioritou číslo 1, ovšem seznam bude nepochybně plnější.

S dvaadvacetinásobným šampionem Turecka, který má mimochodem nyní v útoku Radamela Falcaa, byl Tetteh spojován již zhruba před rokem. Tehdy se psalo o možné přestupové sumě 7,5 milionu eur, čili více než 190 milionů korun.

Na stadion Türk Telekom, který pojme více než 52 tisíc diváků, by se rád vrátil také stoper Semih Kaya, který je odchovancem třetího celku tabulky (soutěž by se měla opět rozjet 12. června) a na Letné mu za pár týdnů vyprší lukrativní tříletý kontrakt.

V Turecku je žádaný také Guélor Kanga, který je atraktivní jak pro Trabzonspor, tak pro Besiktas Istanbul.