Trenér zlínských Ševců: Každému říkám, že v lize budeme potřebovat hned dva mančafty

Trenér zlínských Ševců: Každému říkám, že v lize budeme potřebovat hned dva mančafty
OBSAHUJE OHLASY

Čtrnáctý Zlín si před úterním výjezdem na půdu třetího Jablonce zvýšil narušené sebevědomí venkovním rozdrcením Zbrojovky Brno, které nasázel hned pět branek.

"Tentokrát jsem s výkonem mužstva spokojený. Hráči ukázali, že patří do kádru. Tlačí na sebe, vytváří konkurenci. Nyní máme skoro celý týden na to, abychom pro utkání v Jablonci vybrali dobrou jedenáctku," liboval si na webu fcfastavzlin.cz hlavní kouč Bohumil Páník.

Proti Brnu se mohli Ševci opřít o tradiční opory, ale k vidění byli i méně vytížení hráči. "V sezoně budeme mít k dispozici pět střídání, což může obrovsky ovlivnit hru. Ve hře může být až patnáct hráčů do pole, což je moc," pokračoval na oficiálních stránkách svého zaměstnavatele staronový šéf zlínské lavičky.

Radost mu vstřelenými góly udělali tři útočníci (a to ještě Poznar neproměnil penaltu) a z útočných tykadel neskóroval pouze uzdravený Jawo. "Druhý poločas přišli na hřiště další kluci, kterým jsem řekl, ať jdou a ukáží, že na to mají. Jsem hrozně rád, že potvrdili svoji kvalitu, protože každému říkám, že v lize budeme potřebovat hned dva mančafty. Čeká nás totiž v krátkém čas spousta těžkých zápasů, síly musíme rozložit na celý kádr," uzavřel na fcfastavzlin.cz Páník, jemuž pokazilo dobrou náladu pouze lehčí zranění stopera Buchty, jenž by ovšem o nic přijít neměl.

Ševci nedali Zbrojovce vůbec žádnou šanci, Zavadil si zahrál proti Barošovi