Topové týmy Slavia, Plzeň a Sparta by měly porážet soupeře i bez diváků, hlásí Brabec

Topové týmy Slavia, Plzeň a Sparta by měly porážet soupeře i bez diváků, hlásí Brabec

Asistent Bohemians Praha 1905 Erich Brabec si mne ruce z aktuálního zdravotního kádru vršovického souboru, jemuž se v pauze uzdravili i všichni dlouhodobí marodi, kteří nebyli k dispozici řadu měsíců.

Hlavní trenér Luděk Klusáček tak bude moci před středečním domácím kláním s teplickými Skláři, kteří už za sebou budou mít soutěžní vstup proti Slovanu Liberec, vybírat ze čtyřiadvaceti zdravých hráčů do pole a tří brankářů.

"Zdravotní stav je fantastický. Problém velkého počtu zápasů v řadě se nás díky tomu doufám týkat nebude. Jak hráči, tak i my jsme zvědaví, jak do toho vstoupíme. Start do jara jsme měli dobrý a věřím, že na to navážeme," pronesl někdejší stoper obou slavných pražských "S", jehož slova zazněla na serveru ceskatelevize.cz.

Jak to podle jeho slov bude s kvalitou hry? Pauza přeci jen nebyla nejkratší a individuální příprava trvala dlouhé týdny. U špičkových mužstev, mezi které pořád řadí i nyní devátou Spartu, problém nevidí. "Topové týmy Slavia, Plzeň, Sparta by měly i bez diváků porážet soupeře a nemělo by to mít vliv, jelikož schopnosti na to mají," ozřejmil člen realizačního týmu Klokanů.

"Ostatní týmy, nechci se nikoho dotknout, tam se herní pauza může projevit. Tréninkový proces vám zápasy nenahradí. Hráči se nedostávají do situací jako v utkáních. Navíc pak jsou momenty, kteřé řeší před plným hledištěm, a ty najednou nebudou," uzavřel na portálu ceskatelevize.cz třiačtyřicetiletý rodák z Českého Krumlova, jenž se svého času živil fotbalem ve slovenské, ruské, turecké, rakouské i švýcarské lize.

 

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.