Připravují se na prodej Nguyena? Pod Ještědem si zavázali jak Knoblocha, tak Malinského

Připravují  se na prodej Nguyena? Pod Ještědem si zavázali jak Knoblocha, tak Malinského

Těsně před ligovým restartem se vedení Slovanu Liberec dohodlo na nových kontraktech s dvojicí zkušených hráčů áčka, které řídí Pavel Hoftych.

Zatímco gólman Milan Knobloch prodloužil na stadionu U Nisy svou pracovní dohodu až do roku 2022, středopolař Tomáš Malinský se podještědské značce se třemi ligovými primáty zavázal až do roku 2023.

"Milan od svého příchodu do Liberce díky své pracovitosti zaznamenal velký progres, navíc je to inteligentní hráč s dobrou povahou. Věříme, že má šanci na větší vytíženost než dosud," ozřejmil na webu fcslovanliberec.cz sportovní ředitel severočeského klubu Zdeněk Koukal.

"Tomáš je jedním z nejrychlejších ligových hráčů, v letošní sezóně patří i k těm nejproduktivnějším a svými kvalitními výkony na sebe upoutal pozornost. I proto jsme rádi, že se nám s ním podařilo dohodnout na prodloužení jeho smlouvy v našem klubu a věříme, že u nás svůj potenciál může dál rozvíjet," doplnil na oficiálním webu liberecký funkcionář.

A jak okomentoval pokračování obou fotbalistů sám hlavní kouč? Také on zmínil, že by mohl sedmadvacetiletý brankář dostat více prostoru, což by znamenalo brzký prodej jeho vrstevníka Filipa Nguyena, jenž si drží status jedničky...

"Malinský ukázal potenciál, jsem rád, že chce dál působit v Liberci. Má tu zázemí, chce tu být. Prodloužil jeden z klíčových hráčů i přesto, že měl ještě rok smlouvu. Milan je šikovný gólman a má na to, aby byl v budoucnu v sestavách Liberce. Rve se o to, podržel nás na Slovácku i v celém poháru. Myslím, že pro Slovan je velmi dobrá zpráva, že oba prodloužili," zakončil na stránkách fcslovanliberec.cz šéf liberecké lavičky, jehož svěřenci půjdou do boje na teplických Stínadlech již v sobotu od 18:00.