V posledním kole máme doma Spartu, to by byl krásný zápas o první šestku, zasnil se Kadlec

V posledním kole máme doma Spartu, to by byl krásný zápas o první šestku, zasnil se Kadlec

Šesté Slovácko, jemuž velí Martin Svědík, se zapojí do soutěžních bojů již v úterý, kdy narazí na desátou Sigmu Olomouc, které šéfuje Radoslav Látal.

Těsně před restartem Fortuna:ligy odehrál tým z Uherského Hradiště dvapřípravné duely proti Prostějovu (4:1) a Třinci (1:0) a podle velezkušeného zadáka Michala Kadlece by měl být na hanácký soubor z Androva stadionu dobře připraven.

"Hráli jsme v sobotu a pak hned v úterý. Je to přesně ten model, který nás bude čekat po restartu soutěže. Týden před tím jsme docela dost trénovali, takže v zápase s Třincem to bylo cítit, ale teď máme dva dny volno, takže si trochu odpočineme a následovat bude klasický předzápasový cyklus. Věřím, že budeme připravení," nechal se slyšet na webu fcslovacko.cz někdejší stoper Sparty, Leverkusenu či Fenerbahce Istanbul.

Co se týče ambic do zbylých jedenácti klání, snem je udržení první šestky. "Chtěli bychom skončit v první šestce. Doma máme v posledním kole Spartu, to by byl o tu šestku krásný zápas. Důležité bude vstoupit do restartu soutěže úspěšně. V prvním zápase nás čeká Olomouc a to bude důležité utkání pro další vývoj," doplnil na klubových stránkách spoluhráč Petržely, Klimenta či Zahustela.

A co náročný program? V jeho případě žádné velké obavy nepanují. "Když se v týdnu hrají dva zápasy, tak se zase trénuje méně. Bude to horší z hlediska regenerace a i riziko zranění je vyšší, ale nějakou fyzičku jsme nabrali a já jsem tak hrával třeba v Leverkusenu, kdy jsme hrávali poháry. I když tehdy jsem byl o něco mladší," uzavřel s úsměvem rodák z Vyškova, který v tomto ligovém ročníku zasáhl do jednadvaceti utkání s bilancí sedmi žlutých karet, což je jeho kariérní rekord.