Zidane vysílá Barceloně varování: Vyhrávání je v naší DNA!

Zidane vysílá Barceloně varování: Vyhrávání je v naší DNA!

Hráči se pomalu vrací do tréninku a ve vzduchu je opět cítit ta pověstná atmosféra, kdy se myšlenky jednotlivých lidí začínají více a více věnovat fotbalu. A i sám Zidane cítí, že bude správné, pokud se o mistrovi soutěže rozhodne na hřišti.

„Před námi je jedenáct zápasů a my do nich dáme všechno. Hodláme vynaložit veškeré naše úsilí do zisku titulu či nějaké další trofeje. Jsme tu, abychom bojovali, vyhrávání je součástí naší DNA,“ říkal poměrně nabuzený madridský trenér, který tu samou bojovou energii cítil i od svých hráčů.

Jedním z nich byl například Thibaut Courtois, jenž se ještě před pár dny velmi zlobil, když slyšel spekulace, že by aktuální sezona mohla být předčasně ukončena a Barcelona by se tak stala mistrem. A to i navzdory tomu, že v rámci vzájemných utkání s Realem letos zrovna neuspěla a v tabulce vede pouze o jeden bod.

„Náš tým vypadá každým dnem lépe. Nyní už pracujeme v malých skupinkách, a tak do přípravy můžeme zapojit více osobních soubojů a více technických věcí. Všichni jsou velmi šťastní, že jsme se po šedesáti dnech opět sešli a že můžeme znovu trénovat. Společně si užíváme to, co děláme, a jakmile to půjde, budeme připraveni na velké zápasy. Rozhodně do nich plánujeme dát všechno,“ doplnil Zidane.