Pouze čtyři kluby mohou Sanému nabídnout to co Manchester City, domnívá se Hargreaves. O koho se jedná?

Pouze čtyři kluby mohou Sanému nabídnout to co Manchester City, domnívá se Hargreaves. O koho se jedná?

Bývalý profesionální fotbalista a nynější televizní expert Owen Hargreaves věří, že pouze čtyři týmy mohou odcházejícímu Leroyovi Sanému nabídnout totéž, co mu nabízí Manchester City.

Sané je nadaný německý křídelník, s nímž jsme se v letošní sezoně bohužel vlivem vážného zranění kolene na hřišti tolik neviděli. I přesto se začalo velmi nahlas proslýchat, že je tato sezona tou poslední, kterou ve svatostánku Citizens stráví.

Ke slovu se tedy dostal Owen Hargreaves, jenž se snažil hráče přesvědčit, aby si svůj následující krok velmi dobře rozmyslel.

„Pokud Leroy opravdu City opustí, pak si myslím, že nemá moc možností, které by mu nabídly něco více. Je tu pouze Real Madrid, Barcelona, Bayern Mnichov a Juventus. Jenom tyto týmy mu mohou zaručit stabilní přísun trofejí,“ pravil Hargreaves.

Se Saném, jenž má na Etihad Stadium aktivní smlouvu ještě na jeden rok, je v současné chvíli nejvíce spojován Bayern Mnichov. Nic zatím ovšem není upečeno, držíme se pouze spekulací. Vše bude také záležet na požadované sumě.

„Bayern Mnichov je top volba pro každého německého hráče, který touží bojovat o trofeje. Myslím si, že takové nabídce by bylo těžké odolat,“ zmiňoval bývalý záložník, jenž sám v Bayernu působil.

Trenér Guardiola naznačil, že s Leroyem počítá, ale ne tak moc, jak by si sám hráč přál. A to je jeden z hlavních důvodů, proč se z malé jiskry začal postupně stávat plamen nenávisti mezi hráčem a jeho koučem. Nyní jsou sami fanoušci rozhořčeni Saného viditelně znechuceným přístupem a přejí si jeho odchod. Jaká destinace bude nakonec tou cílovou? 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.