Icardi chce zpět do Interu, ale Paříž není ochotná zaplatit opci, Conte s ním však nepočítá

Icardi chce zpět do Interu, ale Paříž není ochotná zaplatit opci, Conte s ním však nepočítá

Mauro Icardi patří k nejlepším útočníkům v Evropě, mimo hřiště se ale jedná o velkého rebela a navzdory jeho ofenzivním kvalitám se nejedná zrovna o nejžádanější zboží. Očividně jej totiž nechtějí oba jeho kluby, ten kmenový ani ten, v kterém momentálně hostuje.

Icardi strávil několik úspěšných sezón v Interu Milán, stal se Capocanonniere v Serii A, chvíli byl i kapitánem, pásky byl však kvůli sporům s fanoušky zbaven. Před touto sezónou po příchodu nového trenéra Conteho Milán opustil, na roční hostování jej přivedla Paris Saint-Germain, sám Icardi však avizoval, že doufá, že se po roce vrátí do Milána.

Icardi ovšem není v plánech Interu do budoucna, Conte už si loni pořídil solidní náhradu v podobě Romela Lukaka, jenž patří k nejlepším útočníkům v Serii A, kromě toho přišel do Milána i Alexis Sanchez a Christian Eriksen. Naopak v Paříži se Icardi docela zabydlel a vypadá to, že by bylo v prospěchu všech tří stran, kdyby zde argentinský útočník zůstal.

Jenže Paříž má problém. V původní dohodě s Interem je to, že Icardi zůstane v Paříži hostovat do konce této sezóny a poté budou mít Francouzi možnost jej za 70 milionů odkoupit, PSG však chce nabídnout pouze 50 milionů a s Interem hodlá smlouvat. To se však vedení Nerazzuri moc nelíbí a ohledně Icardiho budoucnosti mohou být ještě dlouhé diskuse.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.