Bohatý Newcastle chce hvězdu Bayernu, její agent prozradil šanci na zisk

Bohatý Newcastle chce hvězdu Bayernu, její agent prozradil šanci na zisk

Newcastle United má nového bohatého majitele a ten už plánuje v létě utratit za posily klubu nemalé peníze. Do obrany by rád přivedl hvězdného beka Bayernu Mnichov Lucase Hernandéze. 

Hernandez reprezentuje Francii, od malička však vyrůstal ve Španělsku. Jméno si udělal v Atleticu Madrid a loni za velkou částku 80 milionů euro přestoupil do Bayernu Mnichov. Má i bratra Thea, jenž z Atletica odešel do konkurenčního Realu Madrid, nyní však obléká barvy AC Milán.

V Bayernu by se však nemusel zdržet dlouho. Po pouhém roce v Mnichově by se mohl stěhovat do severní Anglie. Jedná se totiž o defenzivní prioritu Newcastlu United. Kromě Hernandeze je ale s transferem na Saint James Park spojován například bývalý trenér Tottenhamu Mauricio Pochettino, hvězda Realu Madrid Gareth Bale či legendární útočník Zlatan Ibrahimovič.

Je ale v silách Newcastlu přivést hvězdu takového kalibru? Hernandez patří k nejlepším hráčům na svém postu a navíc je velmi mladý, i proto za něj Bayern loni zaplatil 80 milionů euro. A pravděpodobně jej za menší částku nikam nepustí. A to, že si Newcastle může nechat zajít chutě, ví i Hernandezův agent. "Jsem si jistý, že Lucas bude chtít zůstat v Bayernu," prozradil. A to i přesto, že není stálým členem základní sestavy.