Hulk naznačil, jakou klubovou adresu by preferoval při návratu do rodné vlasti...

Hulk naznačil, jakou klubovou adresu by preferoval při návratu do rodné vlasti...

I když čeká produktivního forvarda Hulka během letošního léta oslava čtyřiatřicátých narozenin, o nabídky stále nemá nouzi a patří k velmi žádanému zboží...

Byť se před pár týdny nechal slyšet, že by se mu líbil návrat na Starý kontinent, na němž si udělal velké jméno v barvách portugalského Porta, jehož dres by klidně rád navlékl znovu, záležet bude především na případném zájmu Draků a ti se zatím nevyjádřili...

Také proto se musí současný kanonýr Šanghaj SIPG, jemuž se podařilo k tomuto datu nasázet v čínské nejvyšší soutěži hned pětačtyřicet branek, zaobírat i nabídkami odjinud.

Bývalý kanonýr Zenitu Petrohrad, který si v minulosti zahrál také dvě nejvyšší japonské ligy, v současnosti eviduje několik vábení z rodné Brazílie, jejíž první ligu si nikdy nezahrál. Ještě než se totiž odebral do Asie, působil v brazilské Serii B, v níž patřil celku EC Vitória, který sídlí v Salvadoru.

Nyní je spojován jak s Palmeiras, tak s Corinthians. A koho by preferoval? "Každý ví, že jsem fanouškem Palmeiras. Jsem jediný z naší rodiny, kde je to samý fanda Corinthians. Uvidíme, co bude, každopádně do prosince mám smlouvu v Šanghaji. Chytřejší budu, jakmile se sejdu s klubem a řekneme si, co dále," citoval slova třiatřicetiletého útočníka server eurofotbal.cz.

Pokud by měnil dres již v létě, Šanghaj by za něj ještě něco mohla dostat (před necelými čtyřmi lety za něj zaplatila 55 milionů eur). Jestliže by však počkal až na konec podzimu, stal by se z něj volný hráč a mohl by se upsat komukoliv zcela bez nákladů. Vyjma podpisový bonus.