Štetina z Letné nezmizí: To, co dělám, se mi vrátilo. Věřím ve fotbalového boha a mám před sebou čistý stůl

Štetina z Letné nezmizí: To, co dělám, se mi vrátilo. Věřím ve fotbalového boha a mám před sebou čistý stůl

Osmadvacetiletý slovenský stoper Lukáš Štetina bude i nadále působit na pražské Letné. Se Spartou totiž prodloužil smlouvu, jejíž původní znění mělo vypršet na konci právě probíhajícího ročníku.

Ve společnosti sportovního ředitele devátého celku tabulky Tomáše Rosického však bývalý střední obránce Dukly, který je na dotyčné adrese již od léta 2017, podepsal nový pracovní dokument až do června 2022.

"Je to zadostiučinění, to, co dělám pro fotbal, se mi vrátilo. Věřím ve fotbalového boha a mám před sebou čistý stůl, vím, že pro fotbal dělám maximum," uvedl na webu sparta.cz odchovanec Nitry.

"Napsalo se toho hodně, ale vím, jak pracuju doma, na tréninku i v zápasech. Ne vždycky to jde tak, jak bych si přál, ale až jednou skončím, budu vědět, že jsem fotbalu dal všechno. Jsem rád, že se mi to vrátilo v podobě nové smlouvy," liboval si svěřenec Václava Kotala, jenž ho na sedmičce vrátil do hry.

Aktuální sparťanská bilance někdejšího zadáka ukrajinského Charkova je 56 soutěžních duelů a tři přesné zásahy. Sedmapadesátý duel si bude moci připsat již ve středu v domácím utkání proti Viktorii Plzeň.