Dozvonilo Ibrahimovičovi v AC Milán? Je možné, že si v Itálii už nekopne

Dozvonilo Ibrahimovičovi v AC Milán? Je možné, že si v Itálii už nekopne

Švédský útočník Zlatan Ibrahimovič nezažil šťastný návrat do milánského AC. Na tréninku se zranil a podle prvních vyšetření ho nejspíš čeká delší pauza.

Osmatřicetiletý fotbalista utrpěl svalové zranění lýtka a následná lékařská diagnóza ukázala, že zranění může trvat více měsíců. Může se jednat i o poškozenou achilovku. Zlatanovi hrozí, že po pauze způsobené koronavirovou pandemií si nezahraje dalších několik měsíců, takže se otevírá otázka, zda vůbec ještě někdy obleče dres milánského AC, protože smlouvu podepsal v prosinci na šest měsíců. Navíc problémy s lýtkem měl už i v zimě.

Serie A je přerušená od 9. března a očekáváný restart je naplánovaný na 13. června. Potřeba je však k tomu ještě souhlas italské vlády. Hvězdný Švéd se s AC dohodl na spolupráci v prosinci minulého roku a podepsal smlouvu na šest měsíců. Zatím stihl odehrát osm zápasů a prosadil se třikrát.

Do Itálie se vrátil ze zámořské MLS z týmu Los Angeles Galaxy. Během pauzy způsobené koronavirem trávil čas v hlavním švédském městě Stockholmu, navzdory tomu, že je rodákem z Malmö. Ve Stockholmu má koupený podíl v klubu Hammarby, se kterým se i připravoval na fotbalový restart.