Bořil o faktu, že Slavia nehrála žádný přípravný zápas: Těžko říct, jestli je to pro nás velká nevýhoda

Bořil o faktu, že Slavia nehrála žádný přípravný zápas: Těžko říct, jestli je to pro nás velká nevýhoda

Sešívaný lídr má před sebou večerní představení na mladoboleslavské půdě. Domácí, kteří jsou v tabulce pátí, se budou chtít na úřadujícího šampiona vytáhnout, neboť s ním na podzim v Edenu těsně prohráli.

Slavia nemohla hrát přípravné zápasy, protože měla ve svém kádru pozitivně testovaného. Herní pauzu tak měla ještě o něco delší, než ostatní prvoligové značky...

Žádná velká nervozita ovšem v sešívané kabině není. "Je to konečně ostrý start, dva a půl měsíce jsme byli bez fotbalu, větší část té doby jsme se připravovali de facto sami. Ten ostrý zápas nám všem chyběl, takže se hrozně moc těšíme," přednesl na klubovém webu kapitán Jan Bořil.

I když slávistický soubor neodehrál ani jeden duel, kompenzovat by to mohl celkovým natěšením a hladem. "Těžko říct, jestli je to pro nás velká nevýhoda. Sice jsme nehráli zápasy, ale trénovali jsme spolu a myslím si, že jsme tolik neztratili. Neřekl bych, že by byla nevýhoda nějak velká. Pro všechny to teď bude stejné, jako větší mínus určitě vnímám to, že u zápasů nebudou plné stadiony fanoušků," pokračoval devětadvacetiletý zadák.

Jeden z lídrů mužstva už má před sebou pouze týmové cíle, jimiž jsou vítězství a obhajoba titulu. "Jaro je vždycky hrozně těžké, tím spíš, když se hraje o titul. My víme, o co hrajeme, a jestli chceme získat titul, musíme jednoznačně vyhrát i v takto pozměněných podmínkách. Zápasy budou aspoň v televizi, fanoušci se na nás můžou podívat a fandit u obrazovek. Pevně věříme, že aspoň tímto způsobem je můžeme udělat trošku šťastnějšími, pokud budeme vyhrávat a získáme titul, který si všichni hrozně moc přejeme," uzavřel na stránkách slavia.cz defenzivní kolega Kúdely, Tijaniho, Coufala a spol.