Kolář: všem ostatním jsme ukázali, že jsme to stále my a že stále víme, jak soupeře porážet

Kolář: všem ostatním jsme ukázali, že jsme to stále my a že stále víme, jak soupeře porážet
OBSAHUJE OHLASY

Ondřej Kolář si v Mladé Boleslavi připsal sedmnácté čisté konto sezony, čímž vyrovnal rekordní maxima Čecha s Jánošem. To vše i přesto, že musel v průběhu úterního utkání řešit nejméně tři zapeklité situaci na čele s reflexivním zásahem po pokusu domácího Ladry. Jak hodnotil exliberecký strážce svatyně zisk plného počtu bodů na stránkách slavia.cz?

O vyloupení mladoboleslavské půdy...

"Jedná se o obrovsky důležité vítězství. Získat tři body po pauze bylo klíčové, abychom Plzni opět odskočili a trochu je dostali pod tlak, což jsme splnili. Navíc byl herní projev podle mě i koukatelný, takže zápas hodnotím celkově jenom pozitivně."

O sedmnácté vychytané nule v sezoně...

"Je samozřejmě krásný pocit vyrovnat se jménům jako Čech a Jánoš. Jen doufám, že v tom budeme pokračovat i nadále. Není to jenom o mně, je to práce celého týmu. Hrajeme velmi zodpovědně dozadu, a proto nedostáváme příliš gólů. Věřím, že v tom budeme pokračovat, nicméně si této statistiky přirozeně velmi vážím. Určitě bych chtěl rekord překonat. Kdybych řekl, že na to nekoukám, lhal bych. Udělám všechno pro to, abych rekord navíc překonal ještě v základní části, a ne v nadstavbě."

O důležitosti tří bodů po jarních ztrátách...

"Duel splňoval parametry. Hráli jsme zodpovědně i bez fanoušků. Všichni víme, o co nám jde, o titul. Ukázali jsme sobě i všem ostatním, že jsme to stále my. Že stále víme, jak soupeře porážet. Byl to opět další dobrý krok k tomu vrátit se výkonnostně tam, kam patříme."

Jablonec svou půdu uhájil před Zlínem, Slavia získala tři důležité body zásluhou Ševčíka