Stanciu? Někdo se mě ptal na jeho čísla, ale ta mě nezajímají, vzkázal Trpišovský

Stanciu? Někdo se mě ptal na jeho čísla, ale ta mě nezajímají, vzkázal Trpišovský

Sešívané "S", které disponuje nejlepšími útočnými i defenzivními statistikami v celé Fortuna:lize, dosáhlo v Mladé Boleslavi na devatenáctou ligovou výhru v ročníku, o což se v Lokotrans aréně postaral Ševčík.

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský však nechválil pouze střelce. "Všichni hráči zahráli buď špičkově, nebo velmi dobře. Nebyl tam ani jeden slabší výkon, sedlo nám to," pochvaloval si čtyřiačtyřicetiletý odborník, jenž vládne Slavii od ledna 2018.

Jedním z nejlepších mužů na trávníku byl sedmadvacetiletý rumunský reprezentant Nicolae Stanciu, jenž předvedl soustředěný výkon a pokud by byli jeho spoluhráči přesnější, jeho konto mohlo zdobit hned několik gólových asistencí...

Bývalý špílmachr Sparty, Al Ahli, Anderlechtu či FCSB však hrál přesně tak, jak si to realizační tým vršovického "S" představuje. "Zahozené šance nás trápí v průběhu celé sezony. Nico byl ale tentokrát přesně takový, jakého ho potřebujeme," potěšilo Trpišovského.

K tomuto datu nastřádal Stanciu v prvoligovém ročníku 21 startů, s tím, že 1440 poskytnutých minut přetavil ve dvě branky a pět asistencí, z čehož vyplývá, že na Letné měl ještě o něco lepší produktivitu. Co na to renomovaný kouč?

"Koncentraci měl skvělou. Někdo se mě teď ptal na jeho čísla, ale ta mě nezajímají. Pokud bude hrát takhle týmově, budeme spokojení," uzavřel Trpišovský své hodnocení rumunského záložníka, jenž v lize vládne statistice přihrávek do gólové šance, kterých už má na kontě od startu sezony 38.