Jak horký je zájem Bayernu o Sancha? Kouč Flick je jím unesen, ale emoce se snaží krotit

Jak horký je zájem Bayernu o Sancha? Kouč Flick je jím unesen, ale emoce se snaží krotit

Poměrně rušno je prakticky celou sezónu kolem anglického reprezentanta Jadona Sancha. Teprve dvacetiletý mladík upoutal pozornost celé Evropy a horké spekulace napovídají, že by se v létě mohla na přestupovém trhu odehrát tvrdá bitva o jeho služby. Kmenový hráč Borussie Dortmund však nebude levnou záležitostí.

V úterý v rámci šlágru restartované Bundesligy změřily síly Borussia Dortmund s Bayernem Mnichov. Právě bavorský gigant je jedním z horkých zájemců, kteří by služby Sancha ocenili ve svůj prospěch. Hlásí se však také kluby z Anglie či Španělska. Vestfálský celek se netváří příliš vlídně na možnost, že by jejich hvězdička po sezóně jejich tým opustila.

Mnichovský obr nakonec Dortmund porazil 1:0 a kouč Bayernu Flick byl po zápase na tiskové konferenci zasypán dotazy novinářů, zda je Sancho stále na seznamu vytipovaných posil. „Mohu vám říct, že Sancho má velkou kvalitu. Je to skvělý talent s obrovským potenciálem. Musím uznat, že Dortmund má ve svých řadách hned několik zajímavých hráčů,“ reagoval Flick na položený dotaz.

Poptávka po Sanchovi je vysoká díky výkonům, kterými se v Bundeslize prezentuje. V této sezóně naskočil již do 26 zápasů, ve kterých si připsal 14 přesných zásahů a přidal navíc 16 asistencí. „Nepopírám, že nás Sancho nezajímá, ale nerad mluvím o hráčích, kteří jsou pod smlouvou u jiných klubů,“ uzavřel spekulace kouč Bayernu.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.