Jestli Sparta chtěla po pauze něco změnit, nestalo se. Kotal měl riskovat mnohem dřív, kritizoval Siegl

Jestli Sparta chtěla po pauze něco změnit, nestalo se. Kotal měl riskovat mnohem dřív, kritizoval Siegl

Věděli jste, že stále devátá Sparta získala v pěti jarních zápasech pouhé dva body, což je stejná bilance, jakou disponuje šestnáctá Příbram a že se její poslední tříbodový zisk datuje ještě do úvodu prosince loňského roku?

Jak se líbilo vystoupení domácích sparťanské legendě Horstu Sieglovi? Nadšen rozhodně nebyl. "Jestli Sparta chtěla po pauze něco změnit, nestalo se to. Zápas ukázal kvalitu obou týmů, Plzeň byla jednoznačně lepší," citoval iSport.cz slova exreprezentanta s krátkou bundesligovou minulostí v Kaiserslauternu.

Jednapadesátiletý internacionál, který se slavným "S" vybojoval od roku 1988 do roku 2001 hned jedenáct titulů, navíc podrobil lehké kritice i hlavního kouče Václava Kotala, jenž zatím navazuje na chabé výsledky svého předchůdce Václava Jílka. "Od trenéra Kotala navíc přišlo pozdní střídání, riskovat měl mnohem dřív," všiml si bývalý forvard Mostu, Příbrami či Chebu, jehož slova zazněla ve Sportu.

Nejslavnější tuzemská značka měla na hrotu útoku pouze Benjamina Tetteha, jehož přišel podpořit Libor Kozák až v 82. minutě. "Stopeři Plzně nedají Tettehovi ani trošku prostoru, v tom je největší rozdíl," ozřejmila v Deníku Sport zklamaná klubová legenda.

V neděli 31. května na půdě Karviné, jež v rámci soutěžních bojů naposledy prohrála ještě v roce 2019 na stadionu Liberce, zřejmě půjde čekat v letenské sestavě několik změn...

Proč Holek rozesmutnil Kuřim, Vyškov i Líšeň a vybral si 1. A třídu hrající Rajhradice?