Zidane chce v Madridu pracovat s Pogbou. Realu proto nabízí United tyto 4 hráče...

Zidane chce v Madridu pracovat s Pogbou. Realu proto nabízí United tyto 4 hráče...

Slovutný Bílý balet z madridského San Bernabéua se stále nevzdal myšlenky na podpis francouzského mistra světa z roku 2018 Paula Pogbu, jenž patří Rudým ďáblům z Old Trafford.

Zprávy z ostrovů hovoří o tom, že bývalé eso Juventusu Turín by rád měl ve svém nynějším kádru hlavní trenér Realu Zinedine Zidane, díky čemuž mají být klubu z rudé strany Manchesteru nabídnuti hned čtyři jiní hráči...

Byť má Pogba nejen obdivovatele, ale i celou řadu kritiků a o jeho odchodu z Old Trafford se poměrně živě spekuluje pár let, několika triumfy v Lize mistrů ověnčený šéf madridské lavičky evidentně patří do první zmíněné skupiny.

V The Sun zaznělo, že by se Pogba madridskému vábení nemusel bránit a jednou z cest, jak sedmadvacetiletého středopolaře přivát do LaLigy, by mohla být právě zajímavá výměna.

Mezi čtyřmi hráči, které by byl sportovní úsek Realu připraven obětovat formou prodeje či výměny, jsou James Rodríguez (28 let, záložník), Martin Odegaard (21 let, záložník, toho času zapůjčen v San Sebastianu), Lucas Vázquez (28 let, záložník) a Brahim Díaz (20 let, útočník).

Samotný manažer se však s francouzskou hvězdou stále ještě úplně nerozloučil a rozhodně si o ní nemyslí, že má velké ego, které staví nad tým.

I když se ovšem Pogba zapojil do hry od září pouze dvakrát a od Boxing Day dokonce nehrál vůbec, Ole Gunnar Solskjaer s ním údajně stále počítá a rád by ho při obnovení Premier League opět zapojil do hry, s tím, že ho ve středu pole vidí po boku Portugalce Bruna Fernandese.

Čtveřice zvučných marodů, kterým zřejmě přerušení LaLigy paradoxně pomohlo

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.