Nejsme silné ani psychicky odolné mužstvo, přiznal teplický Grigar

Nejsme silné ani psychicky odolné mužstvo, přiznal teplický Grigar

Zkušení hráči teplického kádru byli po fiasku v Ďolíčku (0:4) podrobeni hlavním trenérem Sklářů Stanislavem Hejkalem těžké kritice.

Sedmatřicetiletý brankář Tomáš Grigar, jenž ve Fortuna:lize čeká na jubilejní stou nulu na české prvoligové mapě, s tím neměl problém souhlasit...

"Nejsme psychicky odolní, nejsme silné mužstvo, dostaneme gól a úplně se položíme," postěžoval si severočeský veterán ze Stínadel, který chytá v lize již šestnáctou sezonu.

Svému šéfovi přitakal i ohledně konzistence. "Nezahrajeme dva zápasy po sobě, abychom uhráli body," doplnila jednička aktuálně dvanáctého celku Fortuna:ligy.

V neděli se žlutomodří postaví patnácté Opavěm, jež má za sebou bezgólovou remízu s Karvinou a ostřílený matador Grigar doufá, že se jim povede naplnit roli favorita.

"Sice se jede středa - neděle, ale jsme profíci, měli bychom to zvládat. Nevidím problém. Máme pár zkušených hráčů, snad to zvedneme a podržíme. S Opavou to je boj o záchranu, strašně důležitý zápas. Jde o hodně. O hodně," burcoval kolega Ljevakoviče, Kučery, Mareše, Marečka a spol.

Hejkal potvrdil velkou bouřku kabině Sklářů: Kučera a spol. musí hrát fotbal za Teplice a ne za sebe

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.