Masopust: Tribuna sever nám bude chybět, avšak věřím, že to zvládneme i tak

Masopust: Tribuna sever nám bude chybět, avšak věřím, že to zvládneme i tak

Slávisté vyhlíží domácí zápas proti nebezpečnému Jablonci. „To, že tady nejsou fanoušci, je sice velké mínus, ale myslím si, že tady se cítíme doma, známe tohle prostředí, hraje se s našimi míči, trénujeme tu,“ těší Trpišovského.

Sice bez fanoušků, ale pořád v domácím prostředí, a to musí být výhoda. „Obecně to tu kluci zkrátka berou jako domácí půdu. Neprohráváme tu a cítíme se dobře. Je jasné, že s diváky by to bylo lepší, ale i tak to pořád bereme jako domácí prostředí,“ rozpovídal se slavistický trenér pro klubovou televizi.

O zápase bez fanoušků přidal pár slov i Lukáš Masopust. „Samozřejmě nás mrzí, že tu fanoušci nebudou, tribuna sever je fantastická, když se k ní pak přidá celý stadion, je to krásné. To nám bude moc chybět. Věřím ale, že to zvládneme i tak.“

Slavie se třetím celkem tabulky nemá úplně příznivou bilanci. Jablonec se navíc dlouhodobě prezentuje kvalitním fotbalem. „Oni jsou poctiví, bojují. Nebezpeční jsou v jakémkoli prostředí, hrají náročně. Samozřejmě také mají nějaké absence, to my budeme mít taky. Stále tam ale mají velmi dobré hráče a vždy je to strašně nepříjemný a nepříjemný soupeř,“ rozpovídal se trenér.

S jakými plány do zápasu Slavie půjde prozradil opět Lukáš Masopust. „Budeme chtít být opět dominantní na balonu a musíme se vyvarovat začátků poločasů, které jsme teď měli slabší,“ nechal se slyšet rychlonohý záložník.