Šeda: Nová smlouva je pocta, nad jejím podepsáním jsem se nemusel rozmýšlet

Šeda: Nová smlouva je pocta, nad jejím podepsáním jsem se nemusel rozmýšlet

Brankář Jan Šeda je v Mladé Boleslavi jeden z nejzkušenějších hráčů a na konci letošního května prodloužil smlouvu do konce června 2021.

Bývalý brankář a nynější prezident klubu Josef Dufek mladoboleslavského brankáře pochválil. „Jsem rád, že jsme uzavřeli kontrakt s Honzou Šedou, zkušeným brankářem, který v Mladé Boleslavi opakovaně pomohl klubu v těžkých situacích a dnes by už měl být tím správným mentorem pro naše mladé brankáře v áčku i béčku a svými zkušenostmi by jim měl pomáhat ve sportovním růstu na prvoligovou úroveň,“ uvedl Josef Dufek pro klubový web.

Šeda prošel v Mladé Boleslavi mládežnickými kategoriemi až do áčka, tam zprvu dělal dvojku velezkušenému Miroslavu Millerovi. Za prodloužení smlouvy je pochopitelně rád. „Pevně doufám, že pan Dufek, který přišel s tím, abych pokračoval, oceňuje, co jsem dosud pro klub vykonal. Nová smlouva je pro mě samozřejmě pocta a nad jejím podepsáním jsem se nemusel dvakrát rozmýšlet. Věřím, že předvedu ještě spoustu dobrých výkonů,“ prohlásil Šeda na klubovém webu.

Čtyřiatřicetiletý brankář věří, že má stále týmu co nabídnout. „Je pravda, že patřím k nejstarším hráčům dnešního týmu a věřím, že stále mám a budu mít mančaftu co předávat ze svých zkušeností,“ dodal brankář.