Na Haalanda zapomeňte. Španělé Bílému baletu předpovídají hrozivý scénář

Na Haalanda zapomeňte. Španělé Bílému baletu předpovídají hrozivý scénář

Pandemie koronaviru způsobila, že soutěže se budou dohrávat v červenci a Liga mistrů se pravděpodobně bude dohrávat až v srpnu. Velkou změnou budou i minimální přestupy hráčů během letního přestupového okna.

Španělský deník Marca předpokládá, že Real Madrid toto léto nikoho nepřivede. Příchody nadějných fotbalistů Haalanda a Camavinga zůstanou jen ve hvězdách.

Co se zdá být nemožné, stane se realitou. Real nekoupí žádného hráče. Bude to kvůli finančním restrikcím v období způsobené koronavirem. I královský velkoklub zůstal minulé měsíce bez stálých příjmů,“ je psáno v deníku Marca.

Očekává se, že Real přijde asi o 150 milionů eur vinou zápasů bez diváků a zamrznutím marketingových aktivit na stadionech. A to je právě hlavní důvod proč se vedení kromě dočasného snížení platů rozhodlo pozastavit i přestupy hráčů,“ napsal sportovní deník.

Další španělská média zároveň připomínají, že v této situaci bude i náročnější prodat hráče jako jsou James Rodríguez a Gareth Bale. O těchto dvou hráčích se právě dlouhodobě mluví v souvislosti s odchodem z Madridu. Tyto dva hráče si málokdo mohl dovolit před pandemií koronaviru a jestli Real jim nesníží přestupovou částku, budou prakticky neprodejní. Podle deníku Marca k těmto dvěma hráčům patří i Marcelo, který však je stále v základní sestavě Bílého baletu.