Trenér po nás chce, abychom za každého stavu stále tlačili na plyn a hráli na hranici svých možností, hlásí žolík Chorý

Trenér po nás chce, abychom za každého stavu stále tlačili na plyn a hráli na hranici svých možností, hlásí žolík Chorý

Plzeňští si proti odevzdané Mladé Boleslavi (7:1) připsali na svou dlouhou vítěznou šňůru další pomyslný korálek a velký vliv na tom měl zejména autor hattricku Aleš Čermák.

"Moc hattricků jsem v životě nedal, jsem za to šťastný. Takhle už to asi nezopakuju," přiznal na webu fcviktoria.cz exsparťanský středopolař, který udeřil pravou i levou nohou a také hlavičkou.

Do kasy Viktorie zaplatí za své třígólové představení velmi rád. "Domluvím se s Alešem Hruškou, už jsem jeden dal, tak doufám, že už mě to moc stát nebude. Říkali jsme si, že nechceme jako v poháru dostat dva góly a nechat soupeře snížit. Furt jsme chtěli šlapat a snažit se dát co nejvíce branek, nakonec jsme jich dali sedm, takže jsme spokojení," mnul si ruce špílmachr, který prošel před pár lety právě i městem automobilů.

Jeho kolega Tomáš Chorý, který si proti souboru kouče Webera připsal gól i asistenci, zase v šestadvacátém kole Fortuna:ligy zaznamenal jubilejní ligový start číslo 100. "Jsem strašně rád, že jsem ho okořenil gólem a asistencí. Byl to týmově, výsledkově i herně velmi kvalitní zápas. V lize asi jeden z nejlepších, ve kterém jsem hrál, i když jen jako střídající hráč," doplnil exolomoucký dlouhán.

Byť mu zatím jedenáctka vyvolených uniká, je rád alespoň za nějaké vytížení a na svého kouče nedá dopustit. "Celý zápas jsme byli lepší, Mladou Boleslav jsme tlačili a nepustili k ničemu vážnému. Trenér po nás i chce, abychom za každého stavu stále tlačili na plyn a hráli na hranici svých možností. I u nás všech střídajících hráčů šlo vidět, že jsme nepolevili. Naopak jsme přidali a dali další góly," uzavřel na stránkách fcviktoria.cz pětadvacetiletý útočník, jenž šel v tomto ročníku do hry jakožto střídající žolík hned třiadvacetkrát a i tak je na čtyřech brankách, s tím, že další trefy dosáhl v domácím poháru.