Nespletl si spoluhráče? Podle Calhanoglua nemá Zlatan žádné ego

Nespletl si spoluhráče? Podle Calhanoglua nemá Zlatan žádné ego

Pokud byste sestavovali žebříček nejnafoukanějších hráčů světa, dost možná by vám mezi elitou nechyběl švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič. Bývalý forvard Barcelony, PSG, Manchesteru United nebo Interu Milán se nikdy netajil svým sebevědomím a neostyšně ho dával najevo. I proto má ve fotbalovém světě pověst nepříliš oblíbeného muže.

Jenže jak se zdá, ne všichni to vidí stejně. Například jeho spoluhráč z milánského AC Hakan Calhanoglu se nechal slyšet, že „Ibra“ nemá žádné ego. Což je tedy hodně odvážné tvrzení na adresu osmatřicetiletého zkušeného borce, který za sebou má i angažmá v zámořské MLS.

V tomto ročníku dal za italský celek deset branek a doufá, že další přidá až se Serie A opět rozběhne. K tomu se ale musí dát zdravotně do pořádku, protože nyní ho trápí svalové zranění.

„Zlatan je světová hvězda a velmi zkušený hráč. Je to naše hvězda. Udělal pro klub strašně moc ve všech ohledech. Všichni mimo vidí jen jeho ego a myslí si, jak je nafoukaný. Já to ale vnímám opačně. Je to nesmírně milý kluk, který má rád legraci. I proto s ním moc rád trávím čas,“ řekl Calhanoglu.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.