Barca může prodat kohokoli, kromě nedotknutelného kvarteta!

Barca může prodat kohokoli, kromě nedotknutelného kvarteta!

Jak bude vypadat přestupní okno na Nou Campu? Podle všeho bude dost rušné. Katalánský celek je údajně ochotný naslouchat nabídkám na všechny hráče, vyjma čtyř! Který kvartet považuje španělský gigant za nedotknutelný? Jde o Lionela Messiho, Marc-Andre ter Stegena, Frenkieho de Jonga a Ansu Fatiho.

Přitom pochopitelně i na ně by jistě nabídky chodily. Třeba o argentinskou hvězdu se dlouhodobě zajímá Inter Milán. Příchod Messiho na San Siro je prozatím stále jen nesplněným snem Massima Morattiho a zdá se, že u snu i nadále zůstane.

Přitom Messimu bude končit smlouva a v Barceloně se v ledasčem rozchází s vedením. I tak by ale měl zůstat a nadále pokračovat v dresu úřadujícího španělského mistra. Právě v těžkých dobách jeho geniální myšlenky Barcelona potřebuje více než kdy jindy.

Plánem Barcy bylo přivést zpět Neymara, ale vzhledem k finanční situaci Blaugranas se to nejeví jako reálná varianta. Do úvahy tak připadá Lautaro Martínez, jehož má Messi rovněž hodně vysoko na svém seznamu. Ani on ale nebude za hubičku. V Interu má výstupní klauzoli na 111 milionů eur.

Barcelona má zájem i o Miralema Pjaniče z Juventusu, ale nemá na něj peníze. Proto nabízí turínskému celku hráčskou kompenzaci. A kdo přichází do úvahy? Nelson Semedo, Junior Firpo, Arthur Melo, Arturo Vidal a Ivan Rakitič.

Italské kluby by mohly ukázat i na jiné hráče a ve Španělsku by se tím jistě zaobírali. Pokud by to nebylo na jednoho ze zmíněné čtveřice.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.