Letní přestupy Chelsea? Samá velká jména!

Letní přestupy Chelsea? Samá velká jména!

Anglická Premier League se pomalu těší na restart po koronavirové pauze. Kluby zároveň začínají spřádat plány na letní přestupové období a manažeři uvažují, na kterých pozice bych chtěli posílit. Nejinak je tomu v Chelsea v podání Franka Lamparda.

Anglickou kouč s bohatou hráčskou minulosti na Stamford Bridge již avizoval, že plánuje udělat v kádru několik změn. Ostatně má na to plné právo, protože kormidla Blues se ujal v době, kdy neměl o možných příchodech ani možnost uvažovat, protože Chelsea měla pozastavené přestupy.

Na koho by tak mohl Lampard v létě zacílit? Někdejší vynikající záložník s výbornou kopací technikou je velkým obdivovatelem Hakima Ziyecha z nizozemského Ajaxu Amsterdam. Jenže Eredivisie je zastavená a další zápasy ji čekají až za několik měsíců.

Dalšími na radaru londýnského celku jsou například Jadon Sancho, Moussa Dembélé nebo Philippe Coutinho. Jde tedy o špičkové borce, čemuž by ovšem odpovídala i cena.

„Jsem nadšený z mladého kádru, který máme. Pokud by se nám podařilo ještě posílit, bylo by to skvělé. Cítím, že by nám to pomohlo. V lednu jsme nikoho nekoupili, protože k tomu nebyly vhodné okolnosti. V létě by to mělo být jiné,“ řekl Lampard pro klubový magazín.