Baník se snaží přejít na určitý herní styl, který je velmi zajímavý, ocenil konkurenta Guľa

Baník se snaží přejít na určitý herní styl, který je velmi zajímavý, ocenil konkurenta Guľa

Rozjetá a výhru za výhrou sbírající Viktorie Plzeň, která naposledy vyškolila Weberovu Mladou Boleslav, má před sebou dlouhou cestou do Ostravy, kde se ve středu od 18:00 postaví proti aktuálně pátému Baníku Ostrava. Co od atraktivního středu očekává renomovaný slovenský odborník na západočeské lavičce Adrian Guľa, jenž vyzdvihl náhradníky typu Mihálika, Chorého, Hořavu, Pernicu či Hubníka?

O těchto dnech...

"S Boleslaví to pro nás bylo velmi podstatné vítězství. Nyní je ale největší výzvou opět nejbližší zápas. Už na něj myslíme, pustili jsme si pár věcí o soupeři a bude velmi důležité, aby se nám podařilo přepnout do módu předzápasové přípravy."

O projevu Baníku...

"Po příchodu nového trenéra se Baník snaží přejít na určitý herní styl, který je velmi zajímavý. Je to pro nás velká výzva se připravit na ten zápas, umět reagovat a zároveň být aktivní a využívat naše silné stránky. Hlavně, abychom byli vítězní."

O rotaci hráčů...

"Je to perfektní, že můžeme vybírat z celého našeho kádru. Je důležitá jak ta sestava, která startuje, tak i ta, která dohrává zápas. Náhradníci pro nás nejsou jen hráči, co chodí do hry, ale výborní fotbalisté, kteří mají určitou porci minut a je důležité, aby ji využili naplno. Je to perfektní rébus, kluci jsou všichni fit; hladoví, aby hráli a v neposlední řadě cítí, že mají důležitou roli v mužstvu, i když nehrají od začátku."

Facebookem běží výzva: Pusťte diváky na Slavii s Plzní! Anglický týden pomohl šampionům i vzkříšení Sparty