Jihlava zase nevyhrála, Hradci zachránil remízu Frýdek a Žižkov rozdrtil Varnsdorf

Hradec Králové díky brance Christiana Frýdka z 93. minuty remizoval s Chrudimí. Jihlava zase ztratila, když o výhru přišla gólem v nastavení. Viktoria Žižkov rozdrtila Varnsdorf.

Oba adepti na postup ztratili. Hradec Králové nedokázal porazit Chrudim a remízu musel zachraňovat Ch. Frýdek, který vyrovnal v 93. minutě po pěti minutách pobytu na hřišti na konečných 2:2. Ještě předtím v 69. minutě hradecký Vlkanova neproměnil pokutový kop.

Jihlava nedokázala zvítězit ani ve třetím zápase po koronavirové pauze. S brněnskou Líšní remizovala 1:1, jihlavští fotbalisté ztratili vedení až v nastaveném čase. Viktoria Žižkov deklasovala Varnsdorf a dotáhla se na rozdíl jednoho bodu právě za Hradec a Jihlavu.

Další zápasy 20. kola se odehrají ve středu a ve čtvrtek.

FNL – 20. kolo:

Chrudim – Hradec Králové 2:2 (60. Mužík z pen., 90+2. Rybička – 44. Vlkanova z pen., 90+3. Ch. Frýdek)
Líšeň – Jihlava 1:1 (90+2. Jeřábek – 66. Mikuš)
Třinec – Prostějov 0:0
Varnsdorf – Žižkov 0:4 (42. Jaroslav Diviš, 51. Nešický, 59. Vůch, 88. Marian)