Nechápu, co se s mužstvem děje, říká po dalším nezdaru Kučera

Nechápu, co se s mužstvem děje, říká po dalším nezdaru Kučera

Vysočina po koronavirové pauze stále čeká na první vítězství. Naplno bodovat nedokázala ani ve třetím zápase po restartu soutěže. V Líšni ztratila vedení až v nastaveném čase.

Na jihlavského trenéra Kučery padl po zápase smutek. „V závěru utkání jsme ztratili dva body, když jsme nedokázali pohlídat rohový kop Líšně. Do domácích jsme po většinu duelu bezvýsledně bušili. Díky individuální akci Mikyho se nám podařilo jít do zaslouženého vedení. Bohužel, druhý gól jsme nebyli schopní přidat,“ začal trenér hodnotit utkání. „Měli jsme být hladovější po gólu, scházelo více kvality a klidu v šestnáctce. A tak v nastaveném čase přišel trest,“ pokračoval v hodnocení pro klubovou televizi Ježour TV.

Hosté přitom hráli z bloku a bránu Jihlavy ohrozili až hlavičkou Černína v závěru zápasu. „V první půli jsme si nevypracovali vyložené gólové šance, ovšem střely Zoubeleho nebo Klobásy byly z nebezpečných pozic. Ve druhém dějství po brance volala šance Rezka nebo hlavička Klobásy. Jak už jsem uvedl, tak branka Mikuše nestačila, protože Líšeň v hektickém závěru hrála vabank a dotlačila míč do sítě,“ pronesl smutně Kučera.

Jsem samozřejmě zklamaný, vedení v takovém utkání musíme udržet. Bohužel, nejsme teď v psychické a herní pohodě. Nechápu, co se s mužstvem děje,“ uvedl.