Stihnou Ševčík a Holeš Plzeň? Budeme věřit, že naši fyzioterapeuti opět udělají zázrak, hlásí Trpišovský

Stihnou Ševčík a Holeš Plzeň? Budeme věřit, že naši fyzioterapeuti opět udělají zázrak, hlásí Trpišovský

Obhájce titulu si na půdě posledního celku tabulky oddechl díky voleji Petara Musy. Příbram podle Jindřicha Trpišovského předvedla velice kvalitní výkon a kouč Slavie neměl problém přiznat, že hra favorita drhla.

Za to, že vše nešlapalo jako hodinky, ovšem mohou okna v sestavě. "Nechci být nějaký alibista, ale pravidelně nám vypadávají hráči. Tentokrát jsme neměli k dispozici Tomáše Holeše, chybí nám i Petr Ševčík s Peterem Olayinkou. Absence jsou a souhra ve středu hřiště je důležitá," upozornil hlavní trenér.

I když už začal nigerijský reprezentant s minulost v Dukle běhat, jeho start v neděli proti Viktorii je vyloučený. Otazník však visí také u zmíněných marodů ze středu zálohy Tomášem Holešem i Petrem Ševčíkem...

"Je to tak padesát na padesát. Řekl bych, že Tomáš je aktuálně o něco blíže návratu než Petr Ševčík. Uvidíme, na Plzeň mohou být oba nebo ani jeden. Budeme věřit, že naši fyzioterapeuti opět udělají zázrak, to oni občas umí a doufám, že se jim další povede tento týden," zakončil exliberecký kormidelník.

Šestadvacetiletý Ševčík v této sezoně naskočil do 17 utkání, o rok starší Holeš je zatím na devíti startech.

Byli obrovsky nepříjemní. Od začátku hráli v deseti hráčích vzadu, ocenil Horváthovu družinu muž okamžiku Musa