Ve druhé lize není mužstvo, které by kombinovalo stejně jako my, pochlubil se šéf Dukly

Ve druhé lize není mužstvo, které by kombinovalo stejně jako my, pochlubil se šéf Dukly
OBSAHUJE VIDEO

Naděje na možný postup do Fortuna:ligy si stále dělá hned šest druholigových adres včetně Dukly, která se po povinné domácí výhře nad Slavojem Vyšehrad (2:0) prodrala na průběžné třetí "barážové" místo s tříbodovou ztrátou na druhou Zbrojovku Brno, které se i v oslabení podařilo udolat Vítkovice.

Dejvickou značku poslal na Julisce do vedení Souček po dlouhém pasu brankáře Rady a ke smutku hostujících Šemíků pečetil výsledek v 79. minutě Ullman.

"Věděli jsme, že chceme zápas ovládat od první minuty, což se povedlo. Před hráči smekám, jakým způsobem byli klidní i přesní. Postupem času bychom však mohli dojít k tomu, že bychom si to mohli usnadnit, že by se daly určité situace v pokutovém území vyřešit líp, ale jsem trpělivý, protože kluci rostou, chtějí hrát a myslím si, že budeme dávat i víc gólů, což je náš cíl," ozřejmil po zisku tří bodů hlavní kouč Roman Skuhravý.

Stoprocentní spokojenost však chyběla. "Vím, co hráči umí a ve čtvrtek jsme se u jistých řešení chovali blbě," posteskl si náročný šéf Tetoura, Doumbii, Ayonga, Hadaščoka a spol., kterému však dělá radost nástup mladých hráčů, které považuje za dejvickou budoucnost a například Kozla vidí v dohledné době v základní sestavě.

Sebevědomí mu pak nechybí ani při srovnání s nejbližší konkurencí, jakou jsou týmy Pardubic, Brna, Jihlavy, Hradce Králové či Viktorie Žižkov. "Ve druhé lize není mužstvo, které by kombinovalo stejně jako my a teď jde jen o to, jak tu převahu s míčem dokážeme realizovat. Soupeři jsou na nás nachystaní, my to víme, ale i tak uděláme vše pro to, abychom i následující zápas zvládli jak herně, tak výsledkově," uzavřel Skuhravý, jehož svěřenci vyrazí v jednadvacátém kole FNL pod Blaník na půdu Vlašimi.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.