Setrvání Martíneze v Interu může pomoci Aubameyangovi

Setrvání Martíneze v Interu může pomoci Aubameyangovi

Pro Barcelonu je letos jasnou přestupovou prioritou útočník Lautaro Martínez. Pokud by se ale rozhodl setrvat v Serii A, zacílil by katalánský velkoklub na Pierra-Emericka Aubameyanga. 

Podle všech dostupných informací udělá Barcelona vše pro to, aby získala Lautara Martíneze z Interu Milán. Pokud se ale argentinský kanonýr rozhodne v Itálii setrvat, což mu nyní mimochodem radí i bývalý hvězdný středopolař Wesley Sneijder, zaměří se Barcelona na Pierra-Emericka Aubameyanga.

Jeho budoucnost je nadále značně nejistá. V Arsenalu má kontrakt do konce příští sezóny, v současné chvíli se ale nezdá, že je jeho záměrem na Emirates Stadium zůstat.

Arsenal tak nemíní riskovat jeho ztrátu bez jakékoliv náhrady a Aubu pravděpodobně prodá. Zájem má i Inter Milán či Real Madrid, první místo ale jasně obsazuje právě Barcelona.

Podle deníku El Mundo Deportivo je zřejmé, že v případě neúspěchu u Martíneze Barcelona získá právě gabonského střelce, který od svého příchodu do Arsenalu zaznamenal v šestadevadesáti duelech parádních 61 branek. 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.