Je konec, titul nebude, vědí v Dortmundu, odkud uznale gratulují svému hlavnímu rivalovi

Je konec, titul nebude, vědí v Dortmundu, odkud uznale gratulují svému hlavnímu rivalovi

Střílí spoustu gólů, ve svých zápasech nechávají všechno, ale přesto mají na jazyku jakousi hořkou pachuť. To je údajně zapříčiněno tím, že je nejvyšší německá soutěž již rozhodnuta.

Sportovní ředitel Borussie Dortmund Michael Zorc podal jeden z nejskromnějších rozhovorů, jaký jen mohl. Ačkoliv do konce sezony zbývá odehrát ještě pět kol, tak sedmibodové manko na první Bayern Mnichov je podle něj nereálné dohnat.

„Myslím si, že většinu z toho, co mělo být vyřčeno, jsme už řekli před týdnem. Z našeho úhlu pohledu je o titulu již rozhodnuto. Nevěříme tomu, že by si tento náskok Bayern nepohlídal. Je to opravdu dobré a silné mužstvo, to si musíme přiznat,“ odpovídal novinářům.

Borussia od zimního příchodu Erlinga Haalanda chytila nový dech, s nímž to vypadalo, jako by týmy soupeřů kolikrát na hřiště přišly bez obrany. Když ovšem nastal čas jednoho veledůležitého utkání, kde ty branky byly potřeba, tak se z žlutočerných nedokázal prosadit vůbec nikdo. Dortmund v předminulém kole podlehl doma 0:1 mnichovskému celku.

„Právě se nacházíme na druhém místě a naším cílem je, abychom na něm i skončili,“ uzavřel svou výpověď Zorc.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.