Toto je můj sen! pravil Guardiola a prozradil, které role by se rád ujal

Toto je můj sen! pravil Guardiola a prozradil, které role by se rád ujal

Vrchní šéf lavičky Manchesteru City, který aktuálně připravuje své mužstvo na návrat Premier League, se v krátkosti rozpovídal o plánech, které by měla zahrnovat jeho budoucnost.

Jako každý z nás, i veleúspěšný kouč Pep Guardiola má vlastní sen, jenž by si jednoho dne rád splnil. Ačkoliv si na své současné angažmá na severu Anglie nemůže stěžovat, tak jej stále láká myšlenka poznávat nové věci a prát se o nové výzvy.

„Mým snem je vést národní tým. Není to přítomné přání, klidně to počká, ale rád bych jednou bojoval na mistrovství světa,“ uvedla současná trenérská jednička, která se rozhodně o případné nabídky nebude muset obávat.

V této chvíli však všechny její síly patří Manchesteru City. „Je naší prioritou, abychom vyhráli co nejvíce trofejí. Chtěli bychom zaútočit na Ligu mistrů, ale je to nesmírně náročná soutěž,“ podotýkal Guardiola.

A nutno dodat, že má jeho družina momentálně slušně našlápnutou cestu. V rámci osmifinále totiž porazila Real Madrid 2:1 na jeho hřišti. K tomu všemu z elitní evropské soutěže vypadl Liverpool, který byl dle bookmakerů největším favoritem na celkové prvenství.