Co bude s nechtěným Coutinhem? Agent naznačil nejpravděpodobnější scénář

Co bude s nechtěným Coutinhem? Agent naznačil nejpravděpodobnější scénář

Philippe Coutinho nezažívá zrovna nejšťastnější období své kariéry. Sám prezident Bayernu prozradil, že už je pozdě na to, aby opci na hráče uplatnil, a ten se tedy vrátí zpátky do Barcelony.

Ani v Katalánsku ovšem brazilskému ofenzivnímu univerzálovi pšenka nepokvete. Vedení současného lídra tabulky LaLigy doufalo, že se Coutinho v Bavorsku zabydlí, což se ale nestalo. A proto nezbývá nic jiného než začít projednávat další možnosti.

„Začali jsme se o tom bavit a Philippe projevil zájem, že by se mohl vrátit do Premier League,“ uvedl ve výpovědi pro britskou stanici Sky Sports hráčův agent Kia Joorabchian.

„Zatím jsme neprojednávali nic konkrétního. Možná na to ani letos nedojde, ale ta možnost visí ve vzduchu,“ přiblížil, jak se věci mají.

Joorabchian následně podotkl, že se Barcelona bude od případného zájemce dožadovat přestupní částky 70 milionů liber. Kdo by jej rád využil na hostování, ten zaplatí jednu sedminu z této sumy.

Doposud nevíme, jak se krize koronaviru dotkne přestupového trhu. Budou částky za hráče nižší, nebo stejné? V hledišti převyšuje názor, že ceny půjdou dolů. Zdali to ovšem bude pravda, to se dozvíme až v momentě, kdy to celé přestupové peklo opět vypukne.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.