Řezníček pálí i s prasklinou na kloubní jamce v kotníku: Bylo mi blbé ležet na masérském stole

Řezníček pálí i s prasklinou na kloubní jamce v kotníku: Bylo mi blbé ležet na masérském stole

Byť tepličtí Skláři během jarní fáze příliš přesvědčiví nejsou, jedním z několika hráčů, kterým se na Stínadlech kritika vyhýbá, je zkušený forvard Jakub Řezníček, jenž si během pěti duelů po restartu připsal tři branky.

Ofenzivní hrdina severočeské družiny však góly nepočítá. "Všechny svoje góly bych vyměnil za body, které nemáme. Chceme se utrhnout bodově od úplného dna tabulky, ale nedaří se to. Proti Jablonci jsme hráli dobře, ale stejně máme nulu, což je na psychiku hrozné. Musíme se nějak oklepat a jít dál. Jde o otázku osobního přístupu. Naposledy už ale jsme bojovali jako tým. Tak to má být pokaždé. Nevím, proč to tak není," krčil rameny sportem.cz citovaný  kolega Mareše, Marečka či Kučery.

Bývalý hráč Lokerenu s minulostí v Plzni ve Spartě přitom vůbec nemusel v posledních dnech nastupovat, protože se těsně před střetem s Libercem zranil a bez jakékoliv fyzické aktivity měl být minimálně dva týdny...

"Tehdy jsem při předzápasovém tréninku blbě došlápnul, v kotníku mi křuplo a musel jsem na vyšetření, které odhalilo prasklinu na kloubní jamce v kotníku. Doktor mi nedoporučil hrát. Zkusil jsem však rozcvičku před soubojem s Libercem. A nějak to šlo. Bylo mi blbé ležet na masérském stole, když bych zřejmě mohl hrát. Tak jsem se kousnul a šel hrát. Teď už bolest ani necítím," uvedl na webu sport.cz svěřenec kouče Stanislava Hejkala.

Tento týden vyrazí dvanácté Teplice do osmých Českých Budějovic a poté přivítají doma poslední Příbram. To už by nějaké body chtělo. "Projevuje se i fakt, že nejsem úplně v pohodě. Celková situace na nás doléhá, nemáme ani potřebné štěstí. Ale je naším úkolem se s tím porvat," burcoval celou žlutomodrou kabinu dvaatřicetiletý Řezníček.

Horváth si o sparťanském majetku Polidarovi myslel, že je tuctový hráč. A spletl se...