Sigma jde od prohry k prohře. Kdy jí budou moci opět pomoci Pilař s Nešporem?

Sigma jde od prohry k prohře. Kdy jí budou moci opět pomoci Pilař s Nešporem?

Hanáckému semifinalistovi MOL Cupu to zatím po restartu Fortuna:ligy příliš nejde a ze čtyř zápasů vytěžil pouhý bod, s tím, že aktuálně táhne nepříjemnou šňůru tří proher, kvůli které se mu vzdaluje desáté místo.

Celek z Androva stadionu má před sebou poslední dva duely základní části s devátou Mladou Boleslaví a druhou Viktorií Plzeň, což také nevypadá na snadno získané body.

Hlavní kouč olomoucké lavičky Radoslav Látal však i přes horší časy neustále opakuje, že se jeho tým dívá jen sám na sebe a situace v tabulce ho nijak neznervózňuje...

Příjemné mu asi nebylo ani skandování fanoušků "Látal ven", k němuž došlo po poslední domácí prohře s Baníkem Ostrava. "Já jsem to neslyšel, soustředil jsem se na zápas," uvedl padesátiletý kouč, jenž už trénoval také v Bělorusku, Polsku i na Slovensku.

Stratég, jenž stojí v čele Sigmy od loňského léta, by už velmi rád pracoval s dvojicí zkušených marodů, jimiž jsou třicetiletý forvard Martin Nešpor a o rok starší křídelník Václav Pilař. Jak to vypadá s jeho aktuálním stavem?

"S Nešpim pracujeme, ale osm měsíců nehrál fotbal, takže dohání fyzickou kondici. Víme, že by nám mohl pomoct, doufám, že mu vydrží zdraví a bude v pořádku, abychom ho zkusili otestovat po základní části," citoval iSport.cz slova Látala.

U exbundesligového borce je to právě teď snad ještě s větším otazníkem. "To samé s Vencou, ten má zase svalový problém, ještě není v tréninku, takže uvidíme. V přípravě odtrénoval všechno, v generálce s Brnem podal výborný výkon, ale bohužel se mu stalo svalové zranění," krčil rameny odborník, jehož vyjádření publikoval Deník Sport.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.