V Ďolíčku se dvojnásobně prodlužovalo. Rosický předpověděl Jindřiškovi, že bude fotbalovým Jágrem

V Ďolíčku se dvojnásobně prodlužovalo. Rosický předpověděl Jindřiškovi, že bude fotbalovým Jágrem

Ve vršovickém Ďolíčku jsou i přes nedávnou těsnou domácí porážku se Spartou spokojeni jak s prací hlavního trenéra Luďka Klusáčka, tak s přínosem kapitána Josefa Jindřiška.

Oba zmínění pánové se totiž druhé červnové pondělí sešli s vedením Klokanů, aby na papír stvrdili pokračování své anabáze v zelenobílých barvách do 30. června 2021.

Oba tak prodloužili kontrakty o rok. "Je pro mě čest být součástí Bohemky. Mám tady skvělé zázemí, nic mi nechybí. Jsem rád, že budeme společně pokračovat, ale nejdůležitější teď je úspěšně dokončit stávající sezonu," upínal se k dohrání základní části kouč aktuálně desátého celku tabulky, jehož slova nabídl web bohemians.cz.

Velmi spokojen je také devětatřicetiletý vůdce kabiny u Botiče, jenž tak má jistotu, že se bude moci pochlubit prvoligovým statusem i po překročení čtyřicítky, k němuž dojde příští rok v únoru...

"Jsem rád, že jsem mohl prodloužit smlouvu o další rok a můžu pokračovat v Ďolíčku před fantastickými fanoušky. Celý můj život jsem zatím zasvětil fotbalu a mám radost, že to minimálně o rok prodloužím v zelenobílém," pokračoval Jindřišek.

Bývalý hráč Fulneku, který se do metropole přesunul před jedenácti lety a v minulosti prošel také Jabloncem či Sigmou Olomouc, se zároveň pochlubil tím, že by na nejvyšší úrovni jen tak rychle končit neměl.

"V sobotu po zápase se mě ptal Tomáš Rosický, kolik je mi let. Když jsem mu to řekl, tak se usmál, že budu fotbalový Jágr, že budu hrát do padesáti," pochlubil se na webu bohemians.cz nynější spoluhráč Pulkraba, Vacka, Valeše a spol., jenž už se nyní připravuje na výjezd do Uherského Hradiště.

Karlsson? Kotal u něj postrádal větší důraz, válka v osobních soubojích pro něj není to pravé ořechové

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.