Nejlepší by bylo přeskočit Ševce ještě před nadstavbou, nevzdává se karvinský Hanousek

Nejlepší by bylo přeskočit Ševce ještě před nadstavbou, nevzdává se karvinský Hanousek

Karvinský středopolař Marek Hanousek už má za sebou v české nejvyšší soutěži rovných 200 zápasů. Podle bývalé opory Dukly s krátkou minulostí ve Viktorii Plzeň to není málo, ale pořád je to jen číslo a důležitější je tým, než jednotlivec.

Právě týmové motory budou muset v dalších dnech v MFK nastartovat a to nejen z toho důvodu, že již čtyřikrát za sebou nezvítězili.

Do konce základní části je totiž čekají střety s Jabloncem i Mladou Boleslaví, u nichž nemusíme dodávat, že jde o lépe postavená mužstva. Na zlínské Ševce, kteří jsou mimo barážovou pozici, je přitom pořád ztráta dvou bodů...

"Musíme zabrat. Nejlepší by bylo přeskočit Zlín ještě před nadstavbou. Uděláme vše pro to," burcoval za celou karvinskou kabinu svěřenec kouče Juraje Jarábka, pod nímž zatím nastoupil v základní sestavě čtyřikrát.

"Za poslední výkon s Dynamem se nemusíme stydět. Vítězství jsme byli blíže. Pokud takto budeme hrát i nadále, výhry i body přijdou," zůstal optimistou rodák z Dolních Kralovic a to vše i přesto, že v ofenzivě jeho tým v poslední době zrovna neexceluje.

"Důvodů může být více. Někdy je to přemíra snahy, jindy chybí větší klid v zakončení, někdy má brankář soupeře dobrý den. Na zakončení musíme pracovat každý trénink," uzavřel kolega Vukadinoviče či Bolka, jenž si dosud na své karvinské misi, jež trvá od loňského léta, připsal jen jednu trefu.

Sigma jde od prohry k prohře. Kdy jí budou moci opět pomoci Pilař s Nešporem?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.