Jílek je pořád bez práce, ale Saňák už nikoliv. Exsparťanský asistent dostal laso z MSFL

Jílek je pořád bez práce, ale Saňák už nikoliv. Exsparťanský asistent dostal laso z MSFL

Tabulkově sedmé Slovácko, které má před sebou střet s vršovickými Klokany, se rozhodlo posílit svůj realizační tým, jehož nově povede bývalý asistent Sparty Jiří Saňák, jenž na Letné pracoval po boku naposledy odvolaného Václava Jílka.

Saňák má za sebou minulost jak u reprezentační mládeže, tak v klubech jako Jablonec, Sigma Olomouc či Mladá Boleslav, s tím, že krátce prošel také íránským celkem Esteghlal FC, který sídlí v Teheránu a hraje na stadionu s kapacitou 90 tisíc míst.

A co jeho první dojmy po příchodu do nového angažmá? "Láká mě propojovat celý klub, který není jenom o áčku, ale i o mládeži. Zrovna pozice trenéra béčka by měla mít přesah jak do prvního mužstva, tak i do mládeže," ozřejmil na stránkách fcslovacko.cz Saňák.

"Nepřišel jsem nikoho poučovat. Zakládám si na týmové spolupráci nejen v realizačním týmu, ale v celém klubu," pokračoval nový odborník, jenž se ujme žezla v Uherském Hradišti již v průběhu léta.

Vyloženě konkrétní cíl by v MSFL mít neměl. "Chci Slovácku přinést něco svého. Pokusím se dát klubu to nejlepší ze sebe," uzavřel na webu fcslovacko.cz dvaačtyřicetiletý Saňák, jemuž budou v béčku asistovat Zdeněk Botek a Pavel Němčický.

Už i Babiš je pro: Pusťte fandy do ochozů! Slezme z plošin a štaflí. Aspoň na tu nadstavbu. Chce to i lobbing LFA