Spojení Barcy a Škriniara opět ožilo, ustál by však před obrovským tlakem?

Spojení Barcy a Škriniara opět ožilo, ustál by však před obrovským tlakem?

Vidět Milana Škriniara v dresu Barcelony by byl sen nejednoho Slováka. Slovenský obránce bývá často spojován s velkými kluby v Evropě a mezi ně patří právě i katalánský klub. Bývalý záložník a legenda španělské reprezentace Gaizka Mendieta říká, že by slovenského špílmachra v Barceloně rád viděl a je zvědavý, jak by se mu dařilo.

O Škriniara je zájem po celé Evropě. „Je to velmi kvalitní fotbalista, proto se o něho zajímají ty největší kluby v Evropě. Samozřejmě, že v LaLize chceme mít jen ty nejlepší fotbalisty, pokud by jednou přišel, pro klub, který by ho získal, by byl skvělou posilou,“ uvedl Mendieta, jehož slova citoval web sport.sk.

Uvidíme, jestli přestoupí jinam. Už teď ale potvrzuje svůj talent a velkou kvalitu. Sám jsem zvědavý na tento přestupový trh v této nové situaci. Kluby musí být teď ještě obezřetnější,“ řekl šestačtyřicetiletý někdejší špílmachr.

Úspěch v Barceloně však zaručený nemá nikdo. „Když přijde do Barcelony nový hráč, tak potřebuje nějaký čas, aby se adaptoval na tamější podmínky. Musí se připravit na ještě větší tlak, než na jaký byl zvyklý. V Barceloně to platí obzvlášť. Okolo sebe máte totiž ty nejlepší hráče. Jejich hře se nemůžete jen přizpůsobit, ale i vyrovnat. To by čekalo i na něho,“ promluvil vážně ambasador španělské ligy Gaizka Mendieta.