Takové laciné góly nemůžeme inkasovat, zuřil po zápase s Baníkem Trpišovský

Takové laciné góly nemůžeme inkasovat, zuřil po zápase s Baníkem Trpišovský

Slavisté si připsali druhou remízu v řadě a náskok na čele se zmenšil na šest bodů. Zápas s Baníkem byl plný emocí, dvou červených a čtyř gólů. Trpišovského především mrzí lacině inkasované góly.

Výkon v prvním poločase nebyl ideální. „Utkání hodnotím negativně, přišli jsme o dva body. V prvním poločase jsme podali špatný výkon a museli jsme tak výsledek honit v druhé půli. Podařilo se nám dát v podstatě vítězný gól a záhy jsme sami inkasovali. Dostali jsme dvě laciné branky z rohových kopů, takže hodnocení musí být samozřejmě negativní,“ ohodnotil utkání pro klubovou televizi trenér Jindřich Trpišovský.

Na tabuli svítilo dlouho skóre 1:1, až ve 4. minutě nastavení poslal slávisty do vedení Masopust. O tři minuty později bylo vyrovnáno Stronatim. „Z naší strany tam bylo více chyb. V momentě, kdy už měl být konec, tak jsme udělali faul na polovině hřiště a přišli jsme o míč a jednoho hráče. Poté jsme pozdě zareagovali na Fleišmana, který vyvážel balon a následně jsme neuhlídali roh,“ mrzelo trenéra.

Chyb bylo z naší strany hodně, na každé straně byl ale vyloučený hráč a na poslední roh šel ještě gólman. Panoval chaos a velké emoce, v takové chvíli je ale potřeba zachovat chladnou hlavu, ta situace se dala vyřešit. Roh Baníku pak byl skvělé koplý, spíš šlo ale o to zabránit té situaci, ze které to celé vzniklo,“ smutně vzpomíná na situaci.

Slavia měla územní převahu, ale přes úpornou obranu Baníku si moc šancí vytvořit nedokázala. „Byl to hrozný zápas, samé fauly a přerušení, polehávání, souboje. Kvůli atletické dráze na stadionu navíc dlouho trvá, než se míč vrátí do hry, takže utkání bylo rozkouskované, ne moc koukatelné a s miminem šancí na obou stranách,“ podotkl Trpišovský.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.