Slavia už zase cílí na svůj nejoblíbenější terč. O jaké opoře Slovanu se uvažuje ve vršovických kancelářích?

Slavia už zase cílí na svůj nejoblíbenější terč. O jaké opoře Slovanu se uvažuje ve vršovických kancelářích?

Rychlonohý a důrazem nešetřící křídelník Liberce Tomáš Malinský by mohl působit na severočeském stadionu U Nisy už jen několik týdnů.

Bývalý dlouholetý ofenzivní hráč Hradce Králové, který je právě teď nejproduktivnějším hráčem Slovanu (7+7), se totiž ocitl na radaru sportovního ředitele Slavie Jana Nezmara.

Sešívaní nakupují pod Ještědem často a rádi, s tím, že kromě zmíněné Nezmara už vršovické "S" přetáhlo do metropole také celý trenérský tým, Ondřeje Kúdelu, Ondřeje Koláře či Oscara Dorleyho, jenž zatím na nové adrese žádný velký dopad nezpůsobil.

Jak zaznělo na serveru isport.blesk.cz, v létě by se mohl osmadvacetiletý a dvěma sezonami ve druhé lize ošlehaný fotbalista stěhovat do hlavního města za sumu okolo 10 milionů korun.

Pokud jde o konkurenci, křídelní post není u lídra tabulky tím, kde by byl zrovna přetlak. Protože je Peter Olayinka zraněný, aktuálně na oné pozici operují Lukáš Provod a Lukáš Masopust, s tím, že když se objeví někdo další, pouze zaskakuje.

V létě devětadvacetiletého borce měla mít na seznamu také Sparta a to již pro zimní termín. Václav Jílek s Tomášem Rosickým však nakonec žádnou velkou iniciativu nerozjeli a současný svěřenec Pavla Hoftycha tak zůstal pod křídly Ludvíka Karla na severu Čech.

Na Spartě uvažují o návratu ztracených synů z Kasimpasy a Boloni

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.