Švejdík, Jablonský, Nitrianský, Černý či Suchan nebyli bez kouče dlouho, Vyšehrad opět povede i majitel...

Švejdík, Jablonský, Nitrianský, Černý či Suchan nebyli bez kouče dlouho, Vyšehrad opět povede i majitel...

Ostřílení a i na nejvyšší úrovni dobře známí borci Ondřej Švejdík, Tomáš Jablonský, Milan Nitrianský, Milan Černý, Jan Suchan a spol. jsou bez trenéra.

Na lavičce druholigového nováčka Slavoje Vyšehradu již nesedí dvaapadesátiletý kouč Roman Veselý, jenž se s vedením dohodl na předčasném konci.

Důvodem jsou špatné výsledky - po restartu Fortuna:národní ligy totiž Slavoj přetavil první čtyři zápasy v jednu remízu a tři porážky, což ho odsunulo až na průběžné dvanácté místo tabulky.

Bývalý trenér Benešova byl součástí Vyšehradu od léta 2018, čili necelé dva roky a během oné doby vedl Slavoj v 87 zápasech s celkovou bilancí 40 výher, 16 remíz a 31 porážek.

Nutno ovšem podotknout, že jsou do této statistiky započítány i přípravné duely a utkání ČFL. Ve FNL dosáhl na šest vítězství, tři remízové výsledky a dvanáct proher.

"Vedení klubu si váží velmi kvalitní práce, kterou zkušený trenér na Vyšehradě odvedl: hned v prvním roce svého zdejšího působení přivedl mužstvo k postupu z ČFL do druhé nejvyšší soutěže, v níž se Vyšehrad coby nováček pohybuje mimo sestupové příčky," zaznělo na stránkách slavojvysehrad.cz.

Vyšehrad povedou ve zbylé části sezony Oldřich Pařízek a Jaroslav Klíma, což je majitel klubu, jenž se vrací na trenérskou lavičkou po necelých dvou letech.

První zápas je čeká uprostřed června na strahovském stadionu Evžena Rošického, na němž přivítají východočeské Votroky, kteří se stále ještě nevzdali postupových ambic mezi elitu.

Už i Babiš je pro: Pusťte fandy do ochozů! Slezme z plošin a štaflí. Aspoň na tu nadstavbu. Chce to i lobbing LFA

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.