Brno šlape i bez své největší osobnosti. Proč Vaněk opakovaně chyběl v sestavě Zbrojovky?

Brno šlape i bez své největší osobnosti. Proč Vaněk opakovaně chyběl v sestavě Zbrojovky?

V současnosti má postupové ambice hned šest druholigových značek, s tím, že nejblíže přímému postupu jsou zatím Pardubice a nejblíže baráži zase Zbrojovka a Hradec Králové.

Brno až na jednu remízu všechny jarní vystoupení ovládlo a právě teď má na čtvrtou Duklu náskok devíti bodů, což už zní slibně.

Hlavní kouč Miloslav Machálek však v poslední době nemohl využít největší osobnost týmu a nejlépe placeného muže kabiny Ondřeje Vaňka (29).

Ten naposledy nastoupil v úvodu června ve venkovním utkání proti Vítkovicím, na trávníku se však zdržel jen padesát minut a pak plochu opustil.

Rozdrcení Třince přihlížel jen z lavičky náhradníků a v posledním kole s Líšní už se nedostal ani do nominace. Co se s exreprezentantem stalo?

"Vzhledem k tomu, že ve Vítkovicích si střídání vyžádal pro totální vyčerpání, byl dán na vyšetření do rukou lékařů. Zároveň pracuje s kondičním trenérem, aby se tyto situace neopakovaly," informoval na stránkách idnes.cz hlavní trenér.

S ambiciózním druholigovým mužstvem ze Srbské, jehož čeká v pondělí atraktivní domácí šlágr s Vysočinou Jihlava, se bývalý hráč Slavie, Plzně, Jablonce, Kayserisporu či Ufy naposledy připravoval v pondělí.

Sám kouč Machálek ještě ani v průběhu týdne nevěděl, zdali je záložníkův problém zdravotní, kondiční, nebo úplně jiný...

Srdcař Sňozík Spartě děkuje za kanonýra Pulkraba: Styl Bohemky mu sedí a pomáhá mu, že ví, že bude hrát

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.