Úkoly pro libereckého debutanta Krikriho? Více presovat a při rozehrávce udržet větší klid

Úkoly pro libereckého debutanta Krikriho? Více presovat a při rozehrávce udržet větší klid

Kvůli náročnému programu, karetním trestům i zraněním pronikají do sestavy nyní pátého Slovanu Liberec také členové širšího kádru.

Kupříkladu devatenáctiletý středopolař Kristian Michal si připsal v posledním kole svůj prvoligový debut a to hned v základní sestavě podještědské družiny, když na příbramské půdě odehrál sedmdesát minut.

"Že bych mohl v Příbrami nastoupit, jsem se dozvěděl už po zápase s Boleslaví, pak jsem se tedy podle toho chystal. Před utkáním jsem byl ale stejně trochu nervózní. Kabina mi pomohla a bylo to lepší," ozřejmil na webu fcslovanliberec.cz mladík, jenž slyší i na jméno "Krikri".

Svěřenec Pavla Hoftycha to v předposledním utkání základní části skutečně neměl zrovna jednoduché a po odchodu z placu si mohl nalít čistého vína. "Bylo to pro mě těžké utkání, alespoň vidím, v čem mám ještě nedostatky. Například bych měl více presovat a udržet větší klid při rozehrávce," vyjmenoval Michal, jenž nosí na zádech číslo 28.

Mohla by přijít další šance na elitní úrovni již v neděli 14. června v domácím klání proti Baníku Ostrava? "Ještě nevím, kdy opět nastoupím. Doufám, že brzy dostanu další šanci," uzavřel na fcslovanliberec.cz záložník, který by jistě nepohrdl startem ani v semifinále domácího poháru na hanáckém Andrově stadionu.

Také v MOL Cupu by pro něj šlo o premiéru...