Messi: Při tak dlouhé pauze bez fotbalu jsem začal přemýšlet a uvědomil jsem si, že…

Messi: Při tak dlouhé pauze bez fotbalu jsem začal přemýšlet a uvědomil jsem si, že…

Nejen na fanoušky, ale i na samotné hráče dopadly emoce z toho, že se tak dlouho musí (nebo spíš museli) obejít bez fotbalu. A jedním z takových hráčů je i sám kouzelník Lionel Messi.

Věhlasný kapitán katalánského celku se během natáčení nového videa pro značku Adidas podělil o své pocity, které cítí chvíli před chystaným comebackem na fotbalové trávníky.

Barcelona odehrála své poslední utkání 7. března, když 1:0 porazila Real Sociedad. Od této chvíle však nastala až do nynějšího čtvrtečního večera přestávka. Ta zápasnická odmlka byla delší, než bývá zvykem i v létě po klasickém konci sezony.

„Při tak dlouhé pauze bez fotbalu jsem začal přemýšlet a uvědomil jsem si, že pokud můžete hrát, tak je to dar,“ prozradil zanedlouho již třiatřicetiletý křídelník s argentinskými kořeny.

„Cítím to jako každý jiný hráč, chci strávit co nejvíce času na trávníku a chci inspirovat ostatní. A vůbec nejhezčí dárek na tom všem je, že svými zápasy přinášíte radost do života jiných. Takže nyní, jak se hra vrátila, jsem na ten ‚dar‘ znovu připraven,“ doplnil proslulý ofenzivní univerzál, jenž už tuto sobotu povede své mužstvo v utkání proti Mallorce za dalšími třemi body, které budou veledůležité v tomto vyrovnaném boji o titul.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.