Ronaldo se kvalitami Messimu ani nepřibližuje, domnívá se bývalý hráč Barcelony

Ronaldo se kvalitami Messimu ani nepřibližuje, domnívá se bývalý hráč Barcelony

Bývalý hráč Barcelony, Evertonu nebo Tottenhamu a nynější sportovní komentátor Gary Lineker se zapojil do velmi rozšířené debaty ohledně toho, která ze dvou hlavních hvězd je lepší.

Spousta lidí se domnívá, že je tento „závod“ velmi těsný, ale pak tu jsou jedinci, jako jsou třeba Ronaldo Nazario, jenž slavnou značku CR7 nepočítá ani do nejlepší pětky současně hrajících fotbalistů, nebo Gary Lineker, který je podobného názoru.

„Lidé jsou velice různorodí. A to platí jak v běžném životě, tak i v debatě o tom, jestli je lepší Ronaldo, nebo Messi. Obvykle záleží na tom, jakému klubu fandíte. Pakliže jste fanouškem Barcelony, rozhodně budete mít blíže k Messimu, zdali jste ale příznivcem Realu nebo Juventusu, pak pro vás bude lepší Ronaldo,“ vysvětloval tehdejší anglický reprezentant.

„Já jsem také velkým fanouškem Cristiana, ovšem pokud máme otevřít debatu, kdo je nejlepší fotbalista všech dob, pak zde není o čem diskutovat. Kvalitami se Messimu nikdo nevyrovná. Ale to je pouze můj názor,“ pravil Lineker, čímž dokonce hvězdného argentinského křídelníka zařadil na samotný vrchol žebříčku nejlepších hráčů celé historie, nikoliv jenom současnosti.

„Ve skutečnosti celá Barcelona stojí na Messim a on to prokazuje sezonu co sezonu, jeho výkony nikdy nepolevily. Je vzácné vidět takového hráče v jednom klubu tak dlouho, zejména v dnešní době,“ pochvaloval si jeho loajalitu.