Havertz dal Rudým ďáblům košem, ti si ale náhradu našli velmi rychle

Havertz dal Rudým ďáblům košem, ti si ale náhradu našli velmi rychle

Manchester United bude v létě chtít řádně posílit svůj kádr a v příští sezóně bojovat nejméně o účast v Lize mistrů, ne-li o mistrovský titul. Ole Gunnar Solskjaer si ale chce nejprve přizpůsobit svůj kádr. Koho by rád přivedl do zálohy?

Rudí ďáblové se dost možná budou muset smířit s odchodem Paula Pogby, i v případě jeho setrvání by ale trenér Solskjaer rád přivedl nové záložní jméno. A to i navzdory zimnímu angažování Bruna Fernandese, jemuž se zatím daří skvěle. Kromě toho bude ale norský trenér chtít posílit i v útoku.

Nabízí se tak možnost přivést po Fernadnesovi druhého kvalitního ofenzivního záložníka a poté samozřejmě i útočníka, neboť Romelu Lukaku loni po odchodu do Interu Milán nebyl na Old Trafford dostatečně nahrazen. Rudí ďáblové jsou spojování s příchodem Jadona Sancha z Dortmundu nebo Paula Dybaly, koho ale chtějí do zálohy?

Solskjaer se dříve nechal slyšet, že by se mu líbil "leverkusenský zázrak" Kai Havertz. Ten ale v německé bundeslize podle všeho ještě zůstane, pravděpodobné je buď jeho setrvání v Leverkusenu a nebo transfer do Bayernu Mnichov. Havertz prý nabídku United odmítl. 

Rudí ďáblové si však našli náhradu v nedalekém Amsterdamu. Rádi by totiž angažovali Donnyho van de Beeka, který byl loni blízko podpisu smlouvy s Realem Madrid, nakonec ale zůstal v Ajaxu. I o něj bude ale v létě velký zájem, do Juventusu už jej údajně lákal jeho bývalý spoluhráč Matthijs de Ligt a dokonce i Cristiano Ronaldo.