Je potřeba si užít chvilky radosti, protože jich je málo a netrvají dlouho, připomíná kouč Bohemians

Je potřeba si užít chvilky radosti, protože jich je málo a netrvají dlouho, připomíná kouč Bohemians

Vršovičtí Klokani předvedli v závěru základní části Fortuna:ligy skvělý finiš a nakonec jim patří po třiceti kolech docela lichotivá osmá pozice.

"Beru to jako velký úspěch. Podzim jsme dohrávali v nějakém stavu, nebylo moc času a bylo moc zranění. Dokázali jsme porazit soupeře, které jsme porazit museli, to bylo pro nás hodně plusové. Teď na jaře se nám podařilo rozjet," zaznělo z úst Luďka Klusáčka.

Fanoušci za dotyčnou práci v podobě pěti výher ze šesti zápasů ocenili již zmíňeného hlavního kouče jak konkrétním choreem, tak skandováním a vyvoláváním jeho jména...

"Já na tohle úplně nejsem, ale rozhodně mě to těší. Chtěl bych jim poděkovat. Nečekal jsem to, nevěděl jsem o tom. Fotbal se samozřejmě hraje pro fanoušky a já jsem rád, že jsme jim během jara, i když neměli přístup na stadion, udělali radost. A doufám, že budeme pokračovat," pronesl spolupracovník Ericha Brabce, jehož slova zazněla na stránkách idnes.cz.

Svým svěřencům dal dva dny zaslouženého volna a od středy se budou zelenobílí připravovat jednofázově tak, aby byli v plné síle v neděli v rámci prvního kola nadstavby proti Slovácku. Bude Bohemka vzhledem k posledním výkonům favoritem prostředí skupiny? "Systém play off je ošidný, tam je to padesát na padesát," snažil se zůstat na zemi idnes.cz citovaný Klusáček.

Na boj o evropské poháry si však věří. "Když jsme se dostali do střední skupiny, bylo by špatně, kdybychom se na to dívali, jako že máme splněno. Nabádám hráče k tomu, aby byli pokorní. Na jednu stranu je potřeba si užít chvilky radosti ve fotbale, protože jich je málo a netrvají dlouho. Na druhou stranu se musíme koukat dál," uzavřel na idnes.cz šéf Pulkraba či Jindřiška, kteří proti Jablonci v základní sestavě nefigurovali.

Pelta měl u agentů právo první noci a pořád se nevzdal Sparty: Zase bych pro ni získal dominanci, vím, jak na to

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.